Návody a diskuze o Gt4

Jak vyhrát 24h.závody

DALŠÍ RADY PRO B-spec

Přidám citaci jednoho návodu a rady k úspěšnému zvládnutí 24-hodinového závodu v B-spec modu. Dá se použít k nastavení jakéhokoliv auta, a rady ohledně převodovky a rychlosti jsou nejdůležitější.
CITACE: ...takže praxe: s podvečera jsem vzal 787B (nebo tu Toyotu One), koupil a namontoval maximální Turbo a gumy Hard (předek) a Super Hard (zadek). Seting na autu jen ty tlumiče trochu do tvrda, celý auto trochu níž, jinak orig. původní. Po startu hned zmáčknout "trojůhelník" (zůstane navolenej už po celou dobu závodu) a to trojnásobný zrychlení času. Pokud se během prvních 5ti kol na rovině vysekal, stop závod a v Seting nastavit převodovku o 2 čísla dolu (nejspodnější řádek). Tím se autu sice sníží maximální rychlost, ale nehavaruje, navíc je pak v zatáčkách trochu "živější".... Novej start, opět "trojůh." a než jdu spát honim ho 3 hodiny 3x zrychleně. Musim u toho ale sedět, pokaždé když AP zajede do PITu naskočí reál čas a po vyjetí na trať zase to stupidní mačkání R1, L1+2x šipka do prava. Tím se odkroutí 9 hodin z 24. Vypnu telku, přes noc a dopoledne co sem v práci jede AP zcela sám, nepotřebuje žádnou pomoc, ale protože se nemačkají tlačítka pro zrychlení, jede pouze v reál času, řekněme tedy 12 hodin. Když příjdu odpoledne z práce, je pár hodin před cílem, zase mu pomůžu zrychlováním času, nebo pokud má udělanej nějakej náskok, v PITu přepnu z B-spec na A-spec a skusim si to na chvíli sám :-)
Pokud vybraný auto né a né vyhrát, nečaruju se setingem, ale radši vyzkoušim jiný. Taky můžeš laborovat... třeba na startu mu namontuješ gumy Soft/Hard (musíš je samo nejprve koupit), AP by se měl velmi rychle dostat na prvního fleka a ještě jim trochu ujet. V další výměně když najíždí do PITu (než zastaví, je tam ta tabulka) mu necháš namontovat Hard/Super Hard. Mění sice dřív, opět klesne na poslední místo, ale po zajetí soupeřů na jejich výměnu se dostane na 1 fleka... změna razance jeho stylu k vyššímu číslu se mi nevyplácela, ten paďour končíval v trávě.
Žádné komentáře
 
*Diskuze o všem co potřebujete k ukončení hry Gran Turismo 2- 4 na 100%
*Tento web vznikl dne 12.09.2009